پنج شنبه شب، یعنی در واقع صبح جمعه بود که یک آی دی ناشناس در تلگرام به من پیام داد. آی دی عجیبی بود و حتی جنسیتش هم مشخص نبود. و همچنین از عکس پروفایلش هم چیزی مشخص نبود.

پرسیدم: شما؟!  او گفت که من آمده ام روی صفحه تلگرامش! 

من گفتم که متوجه منظورش نمی شوم و او باز همین جوابش را تکرار کرد.

بعد من یادم افتاد که در نسخه جدید تلگرام قابلیت پیدا کردن افراد نزدیک اضافه شده است و البته چون من تا آن زمان از به روزرسانی تلگرامم سر باز زده بودم، دقیقا با این قابلیت آشنایی نداشتم.

اما در هر صورت ادعای او این بود که تلگرام بابت نزدیک بودن مکانمان من را به او معرفی کرده است.

خلاصه با وجود اینکه احتمال زیاد می دادم که کلا آن آدم دروغ بگوید و شماره من را از طریق دیگری داشته باشد، با او همصحبت شدم. 

آن شب وضعیت روحی و جسمی بسیار بدی داشتم و دوست داشتم با یک نفر صحبت کنم. و ترجیحم هم یک آدم غریبه بود. گرچه به فرض آشنا بودن آن آدم هم قرار نبود من چیزی را از دست بدهم، چون نه قرار بود حرف خصوصی زده شود و نه قرار بود از دایره اخلاق خارج شوم.

خلاصه با او همکلام شدم و واقعا هم همان طور که می خواستم شد. مثل دو تا انسان با هم صحبت کردیم.

همان ابتدای مکالمه، در راستای این ادعایش که من را اصلا نمی شناسد، از من پرسید که خانم هستم یا آقا؟! من نوشتم: من یه گربه هستم! از عکس پروفایلم مشخص نیست؟!

البته جوابی که به او دادم، صرفا یک شوخی بود، اما دروغ نبود. من گربه ها را آنقدر دوست دارم و آنقدر نسبت به آن ها احساس نزدیکی دارم که خیلی وقت ها فکر می کنم در زندگی قبلی ام یک گربه بوده ام!

بگذریم. آخر قصه آن مرد را هم بگویم؟! روز جمعه هم از صبح شروع کرد به پیام دادن و تا بعد از ظهر هم همچنان پیام داد و بعد مکالمه به آنجا رسید که او سن من را پرسید(که البته من جواب دقیقی به او ندادم!) و بعد من هم از سر کنجکاوی سنش را پرسیدم و او نوشت 44 سال! باورم نمی شد. به چند نفر شک کرده بودم، اما سن هیچ کدام از آن ها اینقدر زیاد نبود! بعد شک کردم که احتمالا باید با این سن، متاهل هم باشد. سوال کردم و او بعد از کمی طفره رفتن، جواب مثبت داد!

و از آن لحظه به بعد دیگر از نظر من جایی برای ادامه دادن مکالمه وجود نداشت. حتی به همان شکل رسمی. خداحافظی کردم و او هم خوشبختانه بعد از آن دیگر هیچ مزاحمتی ایجاد نکرد.

تا می توانید از متاهل ها فاصله بگیرید که عاقبت ارتباط با آن ها معمولا چیزی جز ضرر و دردسر نیست.

نبود ,گربه ,چیزی ,مشخص ,پیام ,تلگرام ,مشخص نبود منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سکوت نه بیت سنتر | دانلود آهنگ MeGa Game مانا استور حرف آخر : مشاور موسسه و محصولات حرف آخر عسل خوب متلب پروژه S.HAMID.MOHAMMADI